Indeling voorjaarsreeks

JO17-1 JO15-1
1. HFC’15 JO17-2 11.30 1. FC LEO JO15-1 10.30
2. Lycurgus JO17-2 09.00 2. Lycurgus JO15-4 09.00
3. Aduard JO17-1 11.00 3. FC Lewenborg JO15-4 13.00
4. SV Bedum JO17-3 12.30 4. SJO STEO JO15-1 09.00
5. Eenrum JO17-1 12.00 5. SV Bedum JO15-3 09.00
6. Helpman JO17-3 10.30 6. De Fivel JO15-1 10.30
7. DVC App.dam JO17-3 10.30 7. Middelstum JO15-1 10.30
8. Oosterparkers JO17-1 11.00 8. Noordwolde JO15-1G 09.00
9. Ezinge JO17-1 09.30 9. VVSV ’09 JO-15-1 10.30
10. Winsum JO17-4 12.00 10. SC Loppersum JO15-1 11.00
11. SJO ’t Hogeland JO17-1 10.30 11. Winsum JO15-4 09.00
12. SJO ’t Hogeland JO15-1 10.30

 

JO15-2 JO13-1
1. GVAV Rap. JO15-5 11.00 1.  De Heracliden JO13-2 10.30
2. Grijpskerk JO15-2 09.00 2. ST SGV/Siddeburen JO13-2G 11.00
3. Kloosterburen JO15-1G 11.00 3. FC Lewenborg JO13-4 11.15
4. Zeester JO15-1 09.00 4. ST Omlandia/GEO JO13-2 10.30
5. SV Bedum JO15-4 10.30 5. Poolster JO13-1 09.00
6. OKVC JO15-1G 10.00 6. Eenrum JO13-1G 09.00
7. Eenrum JO15-1 10.00 7. De Fivel JO13-2G 10.30
8. De Lauwers JO15-1 09.30 8. Middelstum JO13-1 10.30
9. Winsum JO15-5 10.15 9. DVC Appingedam JO13-4 09.00
10. SJO ’t Hogeland JO15-2 11.00 10. NEC Delfzijl JO13-5 08.45
11. SIOS JO15-1G 10.30 11. SJO ’t Hogeland JO13-1 09.00
12. De Monnik JO15-1 12.15 12. ST Amicitia/Or.Nassau JO13-2G 12.00

 

JO13-2 JO11-1
1. GVAV Rap. JO13-7 09.45 1. SJO STEO JO11-1 09.00
2. Grijpskerk JO13-2 09.00 2. Zeester JO11-1 09.00
3. Kloosterburen JO13-1G 09.00 3. SV Bedum JO11-3 10.30
4. Zeester JO13-1 10.00 4. OKVC JO11-2G 09.00
5. De Monnik JO13-1G 11.00 5. Middelstum JO11-2 10.30
6. SV Bedum JO13-3 10.30 6. Noordwolde JO11-1 09.00
7. Eenrum JO13-2G 11.00 7. VVSV ’09 JO11-1 09.00
8. SIOS JO13-1 09.00 8. SJO KRC/ZEC JO11-1 09.00
9. VVSV ’09 JO13-1 09.00 9. Ezinge JO11-1G 11.00
10. Winsum JO13-3 09.00 10. Winsum JO11-4 10.00
11. OKVC JO13-2G 09.00 11. SIOS JO11-2 09.00
12. SJO ’t Hogeland JO13-2 10.30 12. SJO ’t Hogeland JO11-1 10.30

 

JO11-2 JO9-1
1. De Heracliden JO11-2 09.00 1. FC LEO JO9-1 11.00
2. Noordpool JO11-2 10.15 2. Noordpool JO9-1 09.00
3. SJO STEO JO11-2G 09.00 3. SJO STEO JO9-1G 10.30
4. NEC Delfzijl JO11-5 08.45 4. Poolster JO9-1 09.00
5. SV Bedum JO11-4 09.00 5. Eenrum JO9-1 09.00
6. Poolster JO11-2G 09.00 6. SC Loppersum JO9-1 09.00
7. De Fivel JO11-1G 10.30 7. Corenos JO9-1 12.45
8. SC Loppersum JO11-3 10.15 8. Holwierde JO9-1G 09.00
9. Corenos Jo11-1G 10.15 9. DVC Appingedam JO9-2 10.45
10. SJO KRC/ZEC JO11-2G 10.30 10. SJO KRC/ZEC JO9-1 10.30
11. Middelstum JO11-3 10.30 11. Winsum JO9-5G 10.45
12. SJO ’t Hogeland JO11-2 09.00 12. SJO ’t Hogeland JO9-1 09.00

 

JO8-1 MO15-1
1. Zeester JO8-1G 09.00 1. VVS MO15-1 09.00
2. SJO ’t Hogeland JO8-1 09.00 2. Lycurgus MO15-1 09.00
3. VVSV ’09 JO8-2 10.15 3. SJO STEO MO15-1 09.00
4. Kloosterburen JO8-1G 09.30 4. Eenrum MO15-1 09.00
5. De Heracliden JO8-3G 09.00 5. DVC Appingedam MO15-1 10.45
6. SV Bedum JO8-3 09.00 6. Potetos MO15-1 08.45
7. Winsum MO15-2 11.45
8. SJO ’t Hogeland MO15-1 09.00
9. SIOS MO15-1 09.00
10. SJO BTC MO15-1 14.00
11. Siddeburen MO15-1 11.30
12. Amicitia VMC MO15-2 10.30

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *