COMPETITIEINDELING SEIZOEN 2018-2019

Hier dan de competitieindeling voor het seizoen 2018-2019.

JO19 JO17
1. De Heracliden JO19 1 11.00 1. ST FC LEO/Kl.buren JO17-1 09.00
2. HFC’15 JO19-2 11.00 2. Noordpool JO17-2 12.30
3. FC Zuidlaren JO19-2 15.00 3. ST Omlandia/GEO JO17-2 10.30
4. HS’88 JO19-2 12.00 4. SV Bedum JO17-3 12.30
5. SJO DVC JO19-2d 5. Corenos JO17-1 09.00
6. Oosterparkers JO19-1 14.30 6. DVC Appingedam JO17-3
7. Middelstum JO19-1 09.00 7. SJO KRC/ZEC JO17-1d 09.00
8. Holwierde JO19-1 10.30 8. Winsum JO17-3 09.00
9. Winsum JO19-4 10.45 9. SJO ’t Hogeland JO17-1 10.30
10. Pelikaan S JO19-1G 11.00 10. Zeester JO17-2 09.30
11. SJO Pekela 2000 JO19-1 09.00 11. SIOS JO17-1G 10.45
12. SJO ’t Hogeland JO19-1 10.30 12. VVSV ’09 JO17-1 10.30
13. De Fivel JO19-1G 09.00

 

JO15-1 JO15-2
1. De Heracliden JO15-2 10.30 1. Noordpool JO15-2G 12.30
2. FC LEO JO15-1 10.30 2. Aduard 2000 JO15-1G 10.30
3. Zeester JO15-1 09.00 3. Zuidhorn JO15-4 12.00
4. SV Bedum JO15-3 09.00 4. SJO STEO JO15-1 09.00
5. Poolster JO15-1G 09.00 5. Kloosterburen JO15-1G 11.00
6. VVSV’09 JO15-1 10.30 6. ST Omlandia/GEO JO15-2 10.30
7. Holwierde JO15-1G 10.30 7. SV Bedum JO15-4 10.30
8. DVC Appingedam JO15-3 8. OKVC JO15-1G 10.00
9. Winsum JO15-4 08.45 9. Noordwolde JO15-1G 10.30
10. SJO ’t Hogeland JO15-1 10.30 10. SJO KRC/ZEC JO15-1G 09.00
11. Ezinge JO15-1G 11.00 11. SJO ’t Hogeland JO15-2 11.00
12. Corenos JO15-1 11.00

 

JO13-1 JO11-1
1. Niekerk JO13-1 11.00 1. FC LEO JO11-1 10.30
2. Grijpskerk JO13-2 09.00 2. Grijpskerk JO11-2 08.45
3. Lycurgus JO13-3 09.00 3. Kloosterburen JO11-1G 09.30
4. FC Lewenborg JO13-3 11.15 4. Zeester JO11-1 09.00
5. Zeester JO13-1 10.00 5. De Monnik JO11-1G 11.00
6. SV Bedum JO13-3 10.30 6. OKVC JO11-1 09.00
7. OKVC JO13-1 10.30 7. Eenrum JO11-1 09.00
8. Eenrum JO13-1G 09.00 8. SIOS JO11-1 10.30
9. VVSV ’09 JO13-1 09.00 9. VVSV’09 JO11-1 09.00
10. Winsum JO13-2G 10.45 10. Ezinge JO11-1G 11.00
11. SJO ’t Hogeland JO13-1 09.00 11. SJO ’t Hogeland JO11-1 09.00

 

JO11-2 JO9-1
1. SGV JO11-2 11.00 1. Mamio JO9-1 10.00
2. FC Lewenborg JO11-6 09.45 2. Aduard 2000 JO9-1G 09.00
3. SJO STEO JO11-2G 10.45 3. Groninger Boys JO9-1 08.45
4. NEC Delfzijl JO11-3 08.45 4. De Lauwers JO9-1 09.30
5. Omlandia JO11-3 10.30 5. Stadspark JO9-1 09.00
6. SV Bedum JO11-3 10.30 6. SJO ’t Hogeland JO9-1 09.00
7. OKVC JO11-2G 09.00
8. Middelstum JO11-2 10.30
9. SIOS JO11-2 09.00
10. SJO ’t Hogeland JO11-2 09.00
11. Oosterparkers JO11-2G 09.45

 

MO15-1
1. HFC’15 MO15-1 11.15
2. SJO STEO MO15-1 10.30
3. NEC Delfzijl MO15-1 09.00
4. Omlandia MO15-1 12.00
5. SJO ’t Hogeland MO15-1 09.00
6. SIOS MO15-1 09.00
7. SJO BTC MO15-1 14.00
8. Siddeburen MO15-1 14.00
9. Middelstum MO15-1 10.30
10. DVC Appingedam MO15-2 10.30
11. MOVV MO15-1 13.00
12. SJO Amicitia/ON  MO15-2 10.30

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *